0
  • Uus

Lyapko Sputnik Plus 6.2 Ag 59 mm - 235 mm

13,90 €
Maksudega
4820077020598
4820077020598
Lyapko Sputnik Plus 6.2 Ag 59 mm - 235 mm Aplikaator on mõeldud organismi profülaktiliseks tugevdamiseks ja tervise säilitamiseks. See tõstab töövõimet, üldist elujõudu, normaliseerib und, meeleolu ja ainevahetust. Aplikaator on painduv kummist plaat nõeladega erinevatest metallidest. Aplikaatori erisus on selle suurus ja nõelte kaugus teineteisest. Aplikootorit soovitakse kasutada seljal, jaladele vaibana (seistes, istudes või lamavas asendis), selle peale on mugav kõhuli pikali heita seedesüsteemi töö (jämesoolepõletik, psoriaas, kõhukinnisus ja teised) normaliseerimiseks.

Kiirustage! Ainult 9 jäänud laos!
Lyapko Sputnik Plus 6.2 Ag 59 mm - 235 mm Aplikaator on mõeldud organismi profülaktiliseks tugevdamiseks ja tervise säilitamiseks. See tõstab töövõimet, üldist elujõudu, normaliseerib und, meeleolu ja ainevahetust. Aplikaator on painduv kummist plaat nõeladega erinevatest metallidest. Aplikaatori erisus on selle suurus ja nõelte kaugus teineteisest. Aplikootorit soovitakse kasutada seljal, jaladele vaibana (seistes, istudes või lamavas asendis), selle peale on mugav kõhuli pikali heita seedesüsteemi töö (jämesoolepõletik, psoriaas, kõhukinnisus ja teised) normaliseerimiseks. Nõelte vahe- 6,2 mm; suurus 59 mm - 235 mm. MATERJALID: raud, vask, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinile kumm. KASUTAMINE: Mõju suurendamiseks aplikaatorit võib hoida kätega, pressida seda voodiseina vastu või seista selle peale. Kasutamise kestus oleneb soovitud effektist: Toniseerimiseks, valu levendamiseks ägeda valu korral, töövõimu ja vererõhu kõrgendamiseks 7-10 minutit. Lõõgastumiseks, krooniliste pikaajaliste valude leevendamiseks, vererohu alandamiseks, und normaliseerimiseks 15-30 minutit. Soovitatav kuur on 10-14 päeva. Pärast 2-4 nädalat on soovitatav korrata. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Lyapko
4820077020598
9 Tooted

Eriviited

ean13
4820077020598

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

Lyapko Sputnik Plus 6.2 Ag...

13,90 €