0
  • Uus

LYAPKO NÄO-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 40 x 51mm

27,90 €
Maksudega
4820077021021
4820077021021
LYAPKO NÄO-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 40 x 51mm Suurendab efektiivsust ja elujõudu, normaliseerib une ja ainevahetust, parandab meeleolu; aitab seedetrakti, südame-veresoonkonna, hingamisteede ja närvisüsteemi haiguste komplekssel ravimisel ja ennetamisel; günekoloogiliste haiguste ravis aitab kõrvaldada psühho-emotsionaalsest ülekoormusest tingitud põletikke, munasarjade ja menstruaaltsükli häireid. Aplikaatorite kokkupuuteaeg sõltub antud juhul esinevatest sümptomitest.
Viimased tooted laos

Kiirustage! Ainult 3 jäänud laos!
LYAPKO NÄO-M MASSAAŽIRULL 3.5 Ag 40 x 51mm Suurendab efektiivsust ja elujõudu, normaliseerib une ja ainevahetust, parandab meeleolu; aitab seedetrakti, südame-veresoonkonna, hingamisteede ja närvisüsteemi haiguste komplekssel ravimisel ja ennetamisel; günekoloogiliste haiguste ravis aitab kõrvaldada psühho-emotsionaalsest ülekoormusest tingitud põletikke, munasarjade ja menstruaaltsükli häireid. Aplikaatorite kokkupuuteaeg sõltub antud juhul esinevatest sümptomitest. Samm 3,5 Ag; mõõdud 40 x 51 mm. Materjalid: raud, vaha, nikkel, tsink, hõbe, meditsiinile kumm. KASUTAMINE: tooniline toime (hommikul, pärastlõunal) - 10-15 minutit; rahustav toime (pärastlõunal, eelistatavalt öösel) - 20-30 minutit või kauem. Soovitatav kuur on 10-14 päeva. Pärast 2-4 nädalat on soovitatav korrata. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas. TOOTJA: Lyapko LTD., Kiiev, Ukraina. MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204 www.vitateka.ee
Lyapko
4820077021021
3 Tooted

Eriviited

ean13
4820077021021

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

LYAPKO NÄO-M MASSAAŽIRULL...

27,90 €