0
  • Uus

GLÜTSIIN AKTIV TABLETID 100MG N50 - FARMGRUPP

2,50 €
Maksudega
4640001380020
4640001380020

Глицин форте- является регулятором обмена веществ, уменьшает психоэмоциональное напряжение, снижает агрессивность, конфликтность; улучшает настроение, память, нормализует сон.

Farmakoloogiline toime

Glütsiin toimib ainevahetuse regulaatorina, normaliseerib ja aktiveerib kesknärvisüsteemi kaitseprotsesse, vähendab psühho-emotsionaalset pinget, suurendab vaimset võimekust. Sellel on glütsiinergiline ja GABAergiline, alfa1-adrenoblokeeriv, antioksüdantne ja detoksifitseeriv toime; see reguleerib glutamaadi (NMDA) retseptorite aktiivsust, mille tulemusena võib ravim vähendada psühho-emotsionaalset pinget, agressiivsust, konfliktiolukordi, suurendada sotsiaalset kohanemist; parandada meeleolu; hõlbustada uinumist ja normaliseerida und; suurendada vaimset võimekust; vähendada vegetatiivseid-veresoonkonna häireid (sealhulgas klimakteerilises perioodis); vähendada ajuhäirete raskust isheemilise insuldi ja koljuluude vigastuste korral; vähendada alkoholi ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate ravimite toksilist toimet.

Farmakokineetika

See tungib kergesti enamikku bioloogilisi vedelikke ja organismi kudesid, sealhulgas ajusse; see metaboliseerub veeks ja süsihappegaasiks, kuhjumine kudedes ei toimu.

Glütsiini preparaadi aktiivsete komponentide näidustused

  • vähendatud vaimne võimekus;
  • stressiolukorrad - psühho-emotsionaalne pinge (eksamiperioodidel, konfliktiolukordades jne);
  • laste ja noorukite kõrvalekalduv käitumine;
  • mitmesugused funktsionaalsed ja orgaanilised närvisüsteemi haigused, millega kaasneb suurenenud erutuvus, emotsionaalne ebastabiilsus, vaimse võimekuse langus ja unehäired: neuroosid, neuroosilaadsed seisundid ja vegetatiivne-veresoonkonna düstoonia, neuroinfektsioonide ja koljuluude vigastuste tagajärjed, perinataalsed ja muud entsefalopaatiad (sealhulgas alkohoolne);
  • isheemiline insult.
FarmGrupp
4640001380020
5524 Tooted

Eriviited

ean13
4640001380020

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

GLÜTSIIN AKTIV TABLETID...

2,50 €