0
  • Uus

MUSTIKAVÕRSED 50G - FARMGRUPP

2,90 €
Maksudega
4640001382031

Kiirustage! Ainult 195 jäänud laos!

MUSTIKAVÕRSED

Mustikas sisaldab palju antioksüdante. Mustikavarre tee on kasulik juua suhkruhaigetele, kuna aitab korrastada veresuhkrutaset. Kasutatakse akuutsete ja krooniliste seedehäirete korral kokkutõmbavana.

KOOSTISOSAD: mustikavõrsed (Vaccinium myrtillus L.).

KASUTAMINE: 1 tl (2g) valage 1 klaas keeva veega (200ml), laske veevannil 15 minutit, kurnake, täiskasvanud 1/2klaasi (100ml) 1 kord päevas söögi ajal. Hoidke valmis tee külmkapis kuni kaks päeva. HOIATUSED: komponentide individuaalne talumatus, rasedus, imetamine. On soovitatav enne kasutamist konsulteerida arstiga. Allergiliste reaktsioonide korral katkestage kasutamist ja pöörduge arsti poole. Säilitada temperatuuril +5ºC - +25ºC, kuivas, pimedas, lastele kättesaamatus kohas.

SÄILIMISAEG: 2 aastat.

TOOTMISE KUUPÄEV: vt.pakendilt.

TOOTJA: OOO Farmgrupp, Venemaa.

MAALETOOTJA: VITATEKA OÜ, Mõisa tee 5, Kostivere alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa, Eesti 74204

4640001382031
195 Tooted

Eriviited

Valides pakiautomaati, valite endale sobiva asukoha terminali.

Kohaletoimetamise hind Eestis:

  • Omniva pakiautomaat - 3,6€

*Tasuta kohaletoimetamine Eestis pakiautomaati tellimuse puhul alates 50€

Teiste riikide tarneviiside, -tähtaegade ja -hindade kohta küsige e-posti teel info@erli.ee

ERLI ei vastuta kauba kohaletoimetamise viivituse eest, kui kaup on õigeaegselt logistikapartnerile üle antud, kuid viivitus on tingitud asjaoludest, millele me ei saanud mõjutada.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, jätame endale õiguse saata tellimus lähimasse Omniva pakiautomaati, mis asub kliendi registreerimisel märgitud aadressile kõige lähemal.

Kui ostja ei ole valinud tellimuse kättesaamise kohta ega märkinud selle nime tellimuse esitamise ajal kommentaaride väljale, kannab ostja kõik kulud, mis on seotud tellimuse ümber suunamisega teise kättesaamiskohta või tellimuse tühistamisega.

Soovitame kõigil oma klientidel hoolikalt kontrollida tarneinfot ja täpsustada kõik üksikasjad enne tellimuse lõpetamist, et vältida arusaamatusi ja tagada sujuvam kohaletoimetamise protsess.

Võta ühendust

valikuline

MUSTIKAVÕRSED 50G - FARMGRUPP

2,90 €